wakat Zastosowanie

Nasza historia

Nasza historia

Praca w harmonii z ziemia od 1966 roku

Hall Hunter Partnership został założony przez Mark & Mary Hall w 1966 roku i nadal rozwija sie w każdym znaczeniu tego słowa.

Obecnie firma jest prowadzona przez ich syna Harrego, który kontynuuje tradycję prowadzenia biznesu, aby być jeszcze lepszym. On i jego rodzina mieszkają na Tuesley Farm, największej farmie, którą posiadamy.

Firma obejmuje siedem lokalizacji, od Berkshire po Surrey, aż po Sussex, aw 2016 roku wyruszyliśmy za ocean, aby założyć farmę w Portugalii. Nasze podejście łączy wieloletnie doświadczenie, wiedzę i pasję z nowoczesnymi, innowacyjnymi technikami. Wynik? Wyjątkowy smak owoców, który wywołuje uśmiech na twojej twarzy.

Pozostajemy wierni etos, na którym opieramy działalność w ciągu ostatnich 50 lat: pielęgnowanie każdej rośliny, osoby i środowiska, tak aby osiągnąć swój pełny potencjał: dostarczyć słodkie owoce, zebrine z pol, które tętni życiem dzieki ludziom, którzy dążą do bycia najlepszymi.

 • Picture of the tops of strawberry plants
 • A portrait of Mark and Mary Hall
 • A portrait of Harry Hall and his family

Nasze wartosci

Kieruje nami pasja, innowacja i tworzenie produktów, które nas ekscytują.

Wartości rodzinne stanowią kamień węgielny naszej firmy. Dają nam skupić się na ustalaniu priorytetów kluczowych elementów, które są ważne dla każdego, kto z nami pracuje. Jesteśmy przekonani, że zapewnia to najlepszą podstawę dla wszystkich do rozwoju i zawsze produkuje owoce, które nasi klienci zaczęli kojarzyć z Hall Hunter.

Dzięki wdrożeniu nowych odmian i metod owocowych jesteśmy w stanie konsekwentnie zachwycać naszych klientów pięknymi owocami za każdym razem. Jesteśmy dumni z naszej wiedzy fachowej, skrupulatnej dbałości o szczegóły i zaangażowania w to, aby zawsze działać etycznie i uczciwie.

A heart shaped strawberry which representing Hall Hunter's passion for what they do

Pasja

Naprawdę uwielbiamy to co stworzyliśmy, laczac energię, entuzjazm i dążenie do wszystkiego, co robimy.

Rodzina

Stworzyliśmy opiekuńczy i podobnie myślący zespół, który ma takie same aspiracje - aby odnieść sukces i pomóc sobie nawzajem się rozwijać.

A group of Hall Hunter employees smiling at the camera holding a tray filled with punnet of raspberries
A close up shot of high quality raspberries grown by Hall Hunter

Jakosc

Małe rzeczy łączą się w większe rzeczy, które warto świętować. Koncentrujemy się na detalach i konsekwentnie produkujemy to, co najlepsze.

Etyka

Prowadzimy działalność i nas samych z uczciwością, integralnoscia i szacunkiem.

A bumble bee leaving a beehive specially installed on one of Hall Hunter's farms

Pionierskosc

Naszym celem jest ustanowienie standardów branżowych we wszystkim, co robimy i lubimy być uważani za liderów myśli.

Nasza motywacja

Pozostawienie pozytywnego, namacalnego dziedzictwa

Naszą rolą jest pozostawienie rzeczy w lepszym stanie niż wtedy, gdy je otrzymujemy, pozostawiając tylko najlżejszy z naszych odcisków stóp.

Uprawiamy, ponieważ kochamy ten styl życia. Uwielbiamy dreszczyk emocji i radość z produkowania najlepszych owoców, pracy z naturą, przyjmowania żywiołów, nieustannie zmieniającej się pogody oraz jedności i różnorodności naszej rodziny pracowników.

Nasza kultura koncentruje się na autentyczności, wibracjach, uczciwości i wymaganiach. Tworzenie i rozwój naszych gospodarstw oraz pielęgnowanie utalentowanych menedżerów pozostawia w przyszłości inspirujące, namacalne dziedzictwo.

Pracuj dla nas
 • A female Hall Hunter employee packing raspberries in the Heathlands Farm packhouse
 • A male Hall Hunter employee checking berries on the farm
 • A photograph of Hall Hunter's Tuesley Farm picking team

Nasz sukces wynika z zaangażowania w byciu autentycznym, uczciwym i nieustannie skupionym na szczegółach.

Jesteśmy konkurencyjni, pełni pasji i zawsze dążymy do tego, aby być najlepszym z możliwych. Jest to równoważone otwartością na nowe lub różne pomysły, które mogą nam w tym pomóc.

Dla nas ostatecznym dowodem sukcesu jest, gdy nasi klienci jedzą nasze owoce, są zachwyceni i wracają, aby uzyskać więcej.

Co ludzie mowia o nas

 • Hall Hunter zawsze był na czele tego co robią i stanowi kluczową część naszej oferty owoców miękkich dla klientów. Zostali wybrani jako Farma Demonstracyjna Waitrose, ponieważ oni naprawdę przewodzą.
  Jocelyn Rogerson, Kierownik Zakupow, Waitrose & Partnerzy
 • Amazing strawberries grown by Hall Hunter
 • Kiedy odwiedzam Hall Hunter, zawsze jestem podekscytowany pięknym owocem i postępowym charakterem ich biznesu. Jestem bardzo dumny z tego, że w moim okręgu wyborczym jest tak żywy przykład brytyjskiego ogrodnictwa. Wspaniale jest móc kupić lokalnie uprawiane owoce w moim lokalnym supermarkecie, a teraz zawsze patrzę na etykietę Harry Hall na maliny i truskawki.
  Gillian Keegan, MP

wakat Zastosowanie

Pobierz pracowniczy pakiet informacyjny

Zaznacz to pole

Używamy MailChimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że twoje informacje zostaną przesłane do MailChimp w celu przetworzenia. Dowiedz się więcej o praktykach dotyczących prywatności MailChimp tutaj.