wakat Zastosowanie

Nasze Srodowiska

ROLNICTWO ZRÓWNOWAŻONE

Stworzenie idealnego tła dla owoców, które uprawiamy i przyrody, na której nam zależy.

Dbamy o nasze środowisko i starannie planujemy nasz system uprawy, aby było otoczone żywopłotami, drzewami i chrzaszczami

Z biegiem lat zasadziliśmy wiele drzew, żywopłotów i łąk z kwiatami, które wraz z naszym lasem tworzą wspaniałe środowisko do życia i pracy, a także zapewniają ważne siedliska dla wielu ważnych gatunków.

Różnorodność biologiczna

Uprawiamy i pielęgnujemy piękne owoce na polach żywych różnorodnością biologiczną.

Używamy metod produkcji, które pozwalają nam włączać dzikie kwiaty do samych pól owocowych, dzięki czemu sąsiadują z plonami, które zbieramy. Zachęca to przyjazne i pożyteczne owady do współpracy z nami w utrzymaniu plonów w czystości.

Dzięki naturalnym żywopłotom i bankom chrząszczy nasze farmy są podzielone na serię przyjaznych dla środowiska pomieszczeń, które szybko wypełniają się wszystkim, od biedronek po sowy płowe.

  • A honey bee on a raspberry flower on a Hall Hunter farm
  • A close up of a open blackberry flower on a Hall Hunter farm
  • A bumble bee leaving its hive next to a ripening strawberry on a Hall Hunter farm
Zrównoważony rozwój polega na postępowaniu w równowadze z systemami wokół nas; gdzie osiągamy wspaniałe rzeczy, a jedynie pozostawiamy pozytywną spuściznę na farmach, które sami stewardujemy dla przyszłych pokoleń.

wakat Zastosowanie

Pobierz pracowniczy pakiet informacyjny

Zaznacz to pole

Używamy MailChimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że twoje informacje zostaną przesłane do MailChimp w celu przetworzenia. Dowiedz się więcej o praktykach dotyczących prywatności MailChimp tutaj.