wakat Zastosowanie

Nasze wspolnoty

SPOŁECZNOŚCI

Gleboko w sercu byc zaangazowanym by czynic roznice

Zależy nam na pozytywnym wpływie na społeczności, w których żyjemy i pracujemy razem. Naszym mocnym świadectwem jest to, że jesteśmy tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Niezależnie od tego, czy usuwamy drzewa po burzy, czy przekazujemy owoce na cele charytatywne, zawsze będziemy robić, co w naszej mocy, by pomóc.

  • A country sign post put up by Hall Hunter for the community located on the Tuesley farm
  • A group of children holding toy bugs in their hands

Edukacja

Bardzo ważne jest, aby nasze dzieci wiedziały, skąd pochodzi ich jedzenie.

Tutaj, w Hall Hunter, dzieci mogą chodzić wokol naszych farm, otoczone procesem produkcji, z owocami przypominającymi klejnoty wiszace bezposrednio przed ich oczami.

Ciepłe powitanie jest zawsze oferowane szkołom zainteresowanym zrozumieniem odpowiedzialnego komercyjnego rolnictwa na dużą skalę, a także obserwowaniem obfitej dzikiej zwierzyny, która nazywa nasze farmy domem.

POMAGANIE INNYM

Fundacja Hall Hunter wspiera ludzi, którzy tego potrzebują

Fundacja Hall Hunter powstała w 2011 roku, a jej powiernikami zostali Mark, Mary i Harry Hall. Fundacja została stworzona w celu pozyskiwania funduszy poprzez darowizny na cele dobroczynne w celu wspierania dobrych przyczyn, a do tej pory zebralismy niesamowitą kwotę 201 000 £. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przekazać te pieniądze na szereg lokalnych organizacji charytatywnych.

Jestem dumna i zachwycona, że Fundacja była w stanie wesprzeć tak wiele godnych przyczyn.
Mary Hall,

wakat Zastosowanie

Pobierz pracowniczy pakiet informacyjny

Zaznacz to pole

Używamy MailChimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że twoje informacje zostaną przesłane do MailChimp w celu przetworzenia. Dowiedz się więcej o praktykach dotyczących prywatności MailChimp tutaj.