wakat Zastosowanie

Rosnąca konferencja osiąga coraz większy sukces

Hall Hunter Growing Conference

Ponad 60 hodowców z całej Europy ponownie zebrało się w HHP centrum edukacyjnym Tuesley Farmy pod koniec listopada, aby dokonać przeglądu minionego sezonu i uzgodnić nowe sposoby działania w celu zwiększenia plonów i jakości owoców, które produkujemy.

Przeprowadzono szczegółowe prezentacje obejmujące truskawki, maliny i borówki wszystko, począwszy od zapylania i rozmnażania, a skończywszy na tym, jak osiągnąć doskonałość w zbieraniu owoców najwyższej jakości. Przeprowadzono wiele dyskusji na temat wspólnych wyzwań stojących przed produkcją najlepszej jakości jagód i wszyscy byli bardzo pozytywnie nastawieni do zdobytych informacji.

David Kay, MD z HHP, powiedział: “Rzadko zdarza się mieć tak dużą wiedzę w jednym pokoju, a jeszcze rzadziej, z mojego doświadczenia, widzieć tak wiele osób z różnych organizacji, które dzielą się tak swobodnie, aby sobie wzajemnie pomóc. Jakość prezentacji przez zespół HHP była na bardzo wysokim poziomie i dziękuję im za ewidentną ciężką pracę, którą włożyli. Dziękuję również tym, którzy podróżowali tak daleko, aby stać się częścią tego dnia “

wakat Zastosowanie

Pobierz pracowniczy pakiet informacyjny

Zaznacz to pole

Używamy MailChimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że twoje informacje zostaną przesłane do MailChimp w celu przetworzenia. Dowiedz się więcej o praktykach dotyczących prywatności MailChimp tutaj.