wakat Zastosowanie

Skontaktuj sie z nami

Zawsze cieszymy się na poznanie entuzjastycznych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego ekscytującego biznesu. Jeśli chcesz usłyszeć o naszej ofercie, skontaktuj się z nami, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

Created with Sketch.

Prosze skontaktuj siePlease get in touch

Registered Address

Heathlands Farm
Honey Hill
Wokingham
RG40 3BG

T: 0118 912 3110

E: info@hallhunter.co.uk


Open in Google Maps

Wolne posady

Zawsze szukamy wspaniałych ludzi, którzy dołączą do naszego zespołu. Jeśli chcesz zostać członkiem rodziny Hall Hunter, prześlij nam swoje CV, z przyjemnością uslyszymy od Ciebie.

Wyslij moje CV

Mamy trwajace wolne miejsca pracy dla zbieraczy owocow, absolwentow i stazystow zarzadzajacych. Jeśli masz konkretny obszar zainteresowania i chciałbyś dołączyć do jednego z naszych zespołów, przeczytaj poniższe informacje i skontaktuj się z nami. Oczekujemy na kontakt zwrotny.

ZBIERACZE

Mamy największe możliwości dla zbieraczy owocow w ciagu brytyjskich letnich miesięcy, od maja do września.

Na wszystkich naszych farmach i szklarniach istnieją możliwości zbierania owocow, a dla wszystkich nowych członków zespołu zapewniane są szkolenia. Mamy również wygodne zakwaterowanie na miejscu.

Jeśli szukasz sezonowej roli w ekscytującym biznesie, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie Ciebie do naszego zespołu zbierajacego owoce w przyszłym sezonie!

ABSOLWENCI

Jeśli niedawno ukończyłeś studia i szukasz następnej wielkiej mozliwosci, nie szukaj dalej tylko zapoznaj sie z naszym fantastycznym programem dla absolwentów.

Wierzymy w inwestowanie w ludzi i szczycimy się tym, że pomagamy członkom naszego zespołu w rozwoju, rozwijamy ich umiejętności i ostatecznie wypelniamy ich potencjał.

Jeśli jesteś entuzjastycznie nastawiony, szybko się uczysz i chcesz się rozwijać w firmie, skontaktuj się z nami. Umówimy Ci wizytę w jednej z naszych farm i przygotujemy dla Ciebie program dla absolwentów

MENADZER STAZYSTA

W zwiazku z rozwojem naszego biznesu, zawsze chętnie zatrudniamy nowych myślicieli przyszłości w naszym zespole zarządzającym.

Jeśli jesteś progresywnie myslacy, oddany i masz chęć do nauki i myślenia, wtedy możemy mieć doskonałe mozliwosci dla Ciebie.

Prosze przyślij nam CV, naprawdę czekamy na wiadomość od Ciebie.

Sheeplands

Goffs Barn
Wargrave Road
Wargrave
Berkshire
RG10 8DJ

Heathlands

Honey Hill
Wokingham
Berkshire
RG40 3BG
HGV Access:
RG40 3AS via Heathlands Road

Tuesley

Tuesley Lane
Godalming
Surrey
GU7 1UG

wakat Zastosowanie

Pobierz pracowniczy pakiet informacyjny

Zaznacz to pole

Używamy MailChimp jako naszej platformy marketingowej. Klikając poniżej, aby zasubskrybować, potwierdzasz, że twoje informacje zostaną przesłane do MailChimp w celu przetworzenia. Dowiedz się więcej o praktykach dotyczących prywatności MailChimp tutaj.